24 листопада цього року ВАКЦ-StudyRun презентує другу тему марафону Skills Upgrade, яку представить Сіренька Людмила, керівник проектів продажів компанії Телеконтакт.

Людмила – практикуючий керівник проекту продажу, не з чуток знає все про навички та вміння успішних продавців. За восьмирічний шлях в управлінні командою продажів Людмила опанувала не тільки всебічні навички навчання і мотивації співробітників, але і вивчила нові світові тенденції продажів, які допомагають розвиває персонал напрямки.

Всього за одну годину вебінару спікер поділиться секретами і розробками, як навчити любити продажі. Людмила продемонструє нові підходи, що дозволяють успішно взаємодіяти операторам і клієнтам. Учасники вебінару дізнаються про нестандартні методи управління продажами, візьмуть участь в бізнес-іграх, які свого часу допомогли Людмилі збільшити результат команди продажів на 31%. Частину методів раніше вже було представлено в конкурсі DZWinner в номінації «Краща команда продажів». Але саме на цьому вебінарі Людмила ділитиметься, якими техніками можна розвивати навички аргументації. Учасники дізнаються, які бізнес-ігри дозволяють виявити максимальні потреби клієнтів і як завершити діалог так, щоб клієнт в результаті придбав продукт.

Приєднуйтесь до команди експертів і вчіться з задоволенням! Реєстрація доступна за посиланням.

Коли: 24.11.20 з 16: 00-17: 00

Де: Зум-конференція

Тема перша: «Skills Upgrade».

Спікер: Людмила Сіренька