Ареон Консалтинг спеціалізується на побудові та розвитку контакт-центрів на базі рішень Cisco, Avaya і платформи Asterisk. Є партнером авторитетних гравців на ринку рішень для контакт-центрів (Verint, Teleopti, ZOOM), пропонує гнучкі аналітичні системи на базі Oracle BI і QueueMetrics. Крім цього, Ареон Консалтинг має кращу експертизу щодо впровадження Oracle Siebel CRM в Україні, займається розробкою Інтернет та мобільних додатків. Це дозволяє покрити практично будь-які потреби замовників, зацікавлених в якісному обслуговуванні своїх клієнтів.
Ключові напрямки діяльності BEEPER - послуги аутсорсингового контактного центру, що включає організацію інформаційно-довідкового обслуговування, комплексної підтримки, маркетингових досліджень, телепродаж, обслуговування в автоматичному режимі. Крім стандартних послуг, BEEPER пропонує партнерство у проектах з оптимізації та реорганізації підрозділів дистанційного обслуговування в форматі аутсорсингового управління внутрішнім контактним центром партнера або виведення в аутсорсинг підрозділи дистанційного обслуговування партнера із залученням ресурсів контактних центрів BEEPER.
Simply Contact - успішна комунікаційна компанія з міжнародним досвідом:
- сучасний аутсорсинговий контакт-центр;
- ефективні інструменти просування Ваших продуктів і послуг;
- вигідний аутсорсинг бізнес-процесів;
- якісний консалтинг по аутсорсингу комунікацій;
- повний пакет підтримки клієнтів Simply Contact гарантує високу якість за оптимальну ціну.
Співпраця з нами - це просто, зрозуміло і вигідно.
Контакт-центр «CONTACTIS» на ринку з 2003 року. Компанія обслуговує більше 60 проектів (вхідні інформаційні лінії та вихідні телефонні опитування / телемаркетинг) і знаходиться у м. Києвi. Серед клієнтів - великі авіакомпанії, представники автоіндустрії і рітейлу. «CONTACTIS» першим в Україні сертифікований за стандартом EN15838. Оператори контакт-центру мають гарнi комунікативнi здібностi, ентузіазм, грамотність, приємний голос. Саме тому клієнти компанії розказують про них, як про кращих операторiв на ринку контакт-центрів.
Global Bilgi - міжнародний аутсорсинговий контактний центр. Є частиною Turkcell Group. Чисельність персоналу - більше 13 000 співробітників. Компанія надає свої послуги у 4 країнах - Україні, Росії, Туреччини та Німеччини. У СНД компанія почала свою діяльність в 2008 р., відкривши перші майданчики в Україні. У 2014 р. була відкрита нова локація у Смоленську. У 2012 р. Global Bilgi посів 3 місце в номінації «Краща кампанія з продажу» на конкурсі Top Ranking Performers. Там же у 2013 р. компанія отримала звання «Кращого партнера по аутсорсингу» (EMEA). У 2014 р. Global Bilgi став «Кращим аутсорсинговим центром по обслуговуванню клієнтів» (EMEA).
Контактний центр Direct Call – професійний провайдер послуг з 2004 р. Один з найбільших контакт-центрів України; єдиний з лідерів ринку, до послуг Замовників якого, окрім ресурсу контакт-центру, входить ще й потужна база креативу, letter-shop та іншi можливостi маркетингового холдингу OSD Group. Організація і супровід гарячих ліній, прийом замовлень, реактивація клієнтів, активні продажі цільовим групам, cross-продаж супутних товарів, збільшення суми середнього чеку. В усіх каналах комунікацій: телефон, e-mail, sms, web-chat, соц мережі / форуми.
ПАТ "Ідея Банк" працює на українському фінансовому ринку вже майже 30 років і входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп - Getin Holding S.A. Cтатутний капітал банку складає майже 300 млн. гривень, а Рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" вже декілька років поспіль підтверджує довгостроковий кредитний рейтинг Ідея Банку на рівні uaА із прогнозом стабільний. ПАТ «Ідея Банк» займає лідерські позиції в роздрібному бізнесі, активно здійснюючи кредитування та постійно впроваджуючи інноваційні продукти та послуги. На сьогодні банк посідає 31 місце в рейтингу НБУ серед інших 87 українських банків країни за розміром активів. А експерти фінансового ринку відзначають банк, як одну з найнадійніших банківських установ України.
Компанія НОВА АЙТІ мають величезний практичний досвід створення та підтримки контакт-центрів, надає професійні консультації по технологічним аспектам впровадження. НОВА АЙТІ продуктивно співпрацює зі світовими лідерами колл-центрової індустрії - Cisco, Omilia, Genesys, Verint, Zoom, Teleopti і ін. Компанія володіє унікальною експертизою по створенню голосових і чат ботів, а також є технологічним AppFoundry партнером Genesys, що дозволяє продавати розробки NovaIT в усьому світі. НОВА АЙТІ активно розвиваємо продукти, які розширюють функціональність рішень для комунікацій з клієнтами - це і дзвінки з сайту, обслуговування клієнтів в месенджерах (Viber, Whatsapp, Telegram, Facebook, WeChat) та ін.
Телеконтакт - міжнародний аутсорсинговий контакт-центр, який обробляє дзвінки, надає підтримку не голосового каналу, реалізовує проекти будь-якої складності. 20 років успішного досвіду, 18 майданчиків в 5 країнах, 2700+ робочих місць, 500+ компаній стали партнерами: банки, МФО, страхові компанії, рітейлери, онлайн-магазини. Власні підрозділи від найму до контролю якості роботи співробітників. Рішення в області програмування скриптів і онлайн-звітності, розробка додатків, навчальні програми, виділена інфраструктура. Телеконтакт - лідерство, надійність і якість Вашого бізнесу.
Адміністратори Медичного дому Odrex — фахівці зі знаннями всіх напрямів медицини, які прекрасно орієнтуються в більш ніж 1900 послугах клініки. У колл-центрі позмінно працюють більше 17 операторів, які безперервно консультують 5-6 годин в день — це приблизно 3500 дзвінків на місяць на кожного, відповіді в месенджерах і по e-mail. Десятки госпіталізацій, питань, планових прийомів — це лише невеликий перелік того, з чим щодня стикаються адміністратори. Сьогодні Odrex - провідна клініка півдня України: понад 1000 співробітників. амбулаторно-поліклінічна, стаціонарна і хірургічна допомога 24/7.
Група компаній Sport Life - визнаний лідер спортивної індустрії України. На сьогоднішній день Sport Life - найбільша корпорація країни, що має один з найбільших обертів в СНД серед компаній, що працюють в сфері товарів та послуг для спорту і здорового способу життя. Найважливішим напрямком діяльності є розширення мережі фітнес-клубів, які працюють згідно зі світовими стандартами. На даний момент мережа налічує 64 фітнес-клубів. Ми сприяємо розвитку спортивної інфраструктури, оздоровленню націй в країнах нашої присутності, просуваємо цінності здорового способу життя, спорту і активного відпочинку, покращуючи якість життя наших клієнтів. Ми робимо все для підтримки професійного спорту.
Міжнародна дослідницька компанія з управління і побудови Customer Experience. 4Service Group реалізували 2500+ комплексних проектів оцінки якості сервісу та поліпшення клієнтського досвіду «під ключ» в мережевих компаніях: банках, аптеках, ресторанах, АЗС, рітейл + державний сектор. 18 років експертизи в 52 країнах світу. «Живий» контакт-центр 4Service здійснив понад 100 000 результативних дзвінків з 100% реалізацією клієнтських запитів. Основні напрямки: Таємний дзвінок (Mystery Calling); Глибинне інтерв'ю (In-depth interview); Гаряча лінія; Телемаркетинг; Автоматичне обслуговування (IVR).