Команда керівників компанії Global Bilgi продовжує ділитися цікавими практиками. Олена Золотарьова, керівник навчання і розвитку персоналу Global Bilgi, в корпоративному блозі компанії розкрила тему актуальності і важливості e-Learning.

«Ще 10-15 років тому для багатьох роботодавців принциповою була наявність тільки вищої освіти, тоді як спеціалізовані курси та тренінги служили засобом для саморозвитку працівників. Сьогодні все частіше виникає інтерес до наявності додаткової освіти у співробітників. Така зацікавленість пов’язана з розвитком і ускладненням багатьох процесів в компаніях, спрямованих на підвищення ефективності бізнесу. Це, в свою чергу, збільшує кількість функціональних складових в обов’язки працівників. З цієї причини додаткові курси і тренінги сьогодні просто необхідні », – каже Олена Золотарьова, керівник навчання і розвитку персоналу Global Bilgi.

У своїй статті Олена розповідає про переваги і недоліки e-Learning, ділиться результатами впровадження електронного навчання в компанії та дає інформацію про рейтинг країн за рівнем розвитку даного виду навчання.

Також, ознайомившись зі статтею, ви дізнаєтеся про корисні ресурси, які можна використовувати для навчання в різних сферах бізнесу.

Блог компанії Global Bilgi