5 і 6 листопада відбудеться Практичний тренінг “Вплив емоційного інтелекту на створення команд і особисту ефективність в епоху VUCA”. Тренінг націлений на розвиток емоційного інтелекту з метою підвищення ефективності в діяльності і побудови згуртованих залучених команд.

Тренінг проводиться в інтерактивному форматі, щоб на наочних прикладах познайомити Вас з можливостями використання власного потенціалу емоційного інтелекту і сили його впливу на ефективність діяльності компанії і результативність команди в цілому. Програма тренінгу побудована на базі і підходах наукових досліджень професорів Єльського університету і засновників теорії емоційного інтелекту Джона Майера, Пітера Саловея і Девіда Карузо. Тренінг проводить: Оксана Пацеля, керівник T & D Global Bilgi, Сертифікований тренер з розвитку емоційного інтелекту наукової концепції Єльського Університету.

Цей тренінг для лідерів, зацікавлених у збільшенні залучення своєї команди. Учасники навчаться використовувати силу емоційного ресурсу для професійного розвитку і вміти впливати на емоційний фон в команді для досягнення високих результатів, розвивати стійкість до стресів і швидко переводити себе в продуктивний режим в ситуаціях високої невизначеності.

На наочних прикладах і в практичних вправах учасники зможуть:

  • розвивати навички розпізнавати емоції і емоційні стани ваших співробітників;
  • вчитися розуміти причини їх виникнення та будувати прогнози майбутнього розвитку подій;
  • усвідомлено використовувати силу емоцій в конкретних завданнях і управляти емоційними ресурсами;
  • переводити себе і свою команду в потрібне емоційний стан;
  • розвивати здатність керувати емоційними факторами в робочих процесах.

 

На тренінг запрошуються керівника груп, операційні та проектні менеджери, керівники контактних центрів, а також всі, кому цікава тема емоційного інтелекту. Детальніше про тренінг та реєстрація на захід доступна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNpoXmeiEiOGBRlAOHjDGh8bc9Zk-fBJxzDb-4wokvSPQubw/viewform