• Event Time 16:00-18:00
  • Event Start Date 10.09.2020

10 вересня ВАКЦ проводить щорічні збори і презентує ринку основні напрями роботи у галузі контактних центрів. Традиційно на З’їзді ВАКЦ керівники комітетів представлятимуть підсумки роботи минулого періоду і обговорюватимуть плани на найближчий рік.

У цьому році, в силу карантинних обмежень, Рада ВАКЦ прийняв рішення провести З’їзд онлайн. “Сьогодні ми вимушено переходимо на нові формати роботи. ВАКЦ робить це усвідомлено і з максимальним використанням переваг дистанційної комунікації. Онлайн сьогодні, скоріше, не обмеження, а можливість. ВАКЦ націлена на розширення взаємодії з колегам, тому в цьому сезоні ми хочемо запросити для участі у З’їзді не тільки членів ВАКЦ, але і всіх, хто працює у галузі клієнтського обслуговування, ” – коментує президент ВАКЦ Тетяна Шалига.

З’їзд ВАКЦ – завжди динамічна подія, лідери і фахівці контактних центрів з різних компаній діляться досвідом, обговорюють актуальні проблеми і визначають, на реалізації яких проектів Асоціації необхідно зосередиться для гармонізації та розвитку ринку.

Участь у З’їзді є безкоштовною, реєстрація для не членів ВАКЦ є обов’язковою.