7 жовтня в 16:00 за Київським часом компанія Global Bilgi провела безкоштовний вебінар на тему: «Як управляти операційною ефективність за допомогою online моніторингу проекту».

Дана тема дуже актуальна для контактних центрів, так як основний фокус вебінару був спрямований на розгляд інструментів моніторингу, які допомагають гнучко управляти операційною ефективність проектів.

Окрім інструментів, спікер вебінару, Роман Забула, фахівець з моніторингу, приділив значну увагу темі програмного забезпечення, за допомогою якого реалізується процес моніторингу в компанії Global Bilgi. Були розкриті можливості програми Sirius з її дашборда, які можна налаштувати під будь-які запити бізнесу. Також Роман розповів про програми для обміну змін агентів і роботах, які значно оптимізують роботу відділу моніторингу. Під час вебінару фахівець приділяв значну увагу важливості відділу моніторингу для контактного центру. Детально розповів про завдання цього напряму роботи.

Про всі інструменти підвищення операційної ефективності, про програмне забезпечення, за допомогою якого контролюються проекти і про практичні кейсах досягнення KPI проектів можна дізнатися, переглянувши запис вебінару за посиланням: https://youtu.be/wDFI7BEa_R0