Цього року Укрсоцбанк знову не оминув знаменну подію для усієї нашої спільноти – Міжнародний тиждень контакт-центрів, який відзначали з 10 до 17 вересня. Святкування, як і кожного року,  обрали нестандартне та вирішили розважити навіть самих маленьких, які лише в майбутньому зможуть стати наступним поколінням співробітників контакт-центру нашого банку.

Однією із запланованих активностей для наших колег був конкурс дитячих малюнків на тему «Робота батьків очима дітей». Великою несподіванкою для нас стали отримані результати творчості малечі, адже фантазія дітей безмежна, а бачення тої чи іншою ситуації завжди вражає. Найменші уявляли місце роботи батьків ніби якусь галявину з деревами та квітами. Називається «що я вмію, те малюю..»Хах. Але чому б ні? Усім  сподобалось би працювати на свіжому повітрі з гарним краєвидом! Зовсім інші ідеї були у більш старших дітей­­. Там вже й банк порівнюється з «банкою», в якій працюють батьки, з’являються гноми, привиди та безліч іншого. Фантазія точно пішла у відрив! 🙂 Оцінивши всі творіння ми не змогли не заохотити наших сумлінних митців, тому на кожного чекав подарунок для подальшого розвитку творчого хисту та звісно ж смаколики!

Розваги не оминули й самих операторів. Після важкого робочого дня на всіх бажаючих чекала гра в монополію «Alfapoly». З собою обов’язково потрібно було принести веселі жарти та гарний настрій, вже в процесі гри кожного захоплював азарт, а для бадьорості була замовлена смачна піцца! Ось і гарний рецепт вечірнього відпочинку та ще кращий спосіб ближче познайомитися з співробітниками. Також приємною несподіванкою та вдалим випадком був приїзд наших колег з Альфа-банку, які також погодилися приділити час вечірній грі.

Related Post