Закінчується реєстрація номінантів на участь у нагороді DzWINNER-2019 – професійному конкурсі галузі контактних центрів, який не тільки дозволяє обрати кращих в різних напрямках роботи контакт-центру, але і допомагає отримати додаткову мотивацію на нові досягнення та добути унікальний досвід.

Участь у нагороді вже підтвердило більше 160 фахівців у 10 номінаціях, переможці в яких визначаться 23 жовтня. Але це ще не все! Продавці, консультанти, тренери, менеджери і наставники – визначать, хто стане «Людиною року» галузі контактних центрів, а команди продажів, сервісу, рекрутингу та контролю якості разом із проектними командами допоможуть дізнатись, яка компанія отримає почесну нагороду «Контактний центр року». Нагадуємо, що переможці в цих почесних номінаціях будуть обрані вже 24 жовтня під час найбільш значущої події галузі контакт-центрів в Україні – практичної конференції «Кращі практики обслуговування клієнтів».

Не зволікайте, реєстрація припиняється вже 9 липня!

Умови участі у нагороді DzWINNER-2019

Обирати кращих з найкращих буде більше 30 членів журі, які не знатимуть, яку компанію представляє номінант, оскільки всі персональні дані видалені із робіт.

9 тижнів номінанти будуть виконувати завдання. Наприклад, готувати відео презентації по проектам чи вирішувати складні питання клієнтів, проявляючи емпатію тощо. 30 вересня буде оголошений список фіналістів, а вже 23-24 жовтня ми дізнаємось, хто ж стане володарем нагороди DzWINNER-2019.