17 листопада ВАКЦ провела перший вебінар марафону StudyRun, що об’єднує експертів у прагненні безперервного обміну знаннями. У заході взяли участь 67 фахівців галузі контактних центрів. З темою «Інструменти повсякденного планування в арсеналі керівника» виступила Ірина Дергачова, бізнес-тренер і консультант.

Тема планування робочого дня актуальна в усі часи, тому викликала жвавий інтерес у багатьох учасників. В ході вебінару тренер застосувала інтерактивний формат, опрацьовуючи важливі аспекти теми за допомогою опитувань і практичних завдань.

На вебінарі учасники опрацювали, як організувати свій робочий день, які завдання делегувати, що таке кайрос, як застосувати “матрицю Ейзенхауера”, які особливості планування ефективні в умовах віддаленої роботи. Бонусом для самого активного учасника стала книга Брайана Трейсі “Зроби це зараз” подарована організаторами вебінару.

Після закінчення циклу всіх вебінарів StudyRun ВАКЦ планує розмістити відео на Youtube-каналі ВАКЦ. Для підтримки живої дискусії та подання найбільш актуальних тем в ході StudyRun ми запрошуємо всіх ділитися думками про прослухані темах і задавати питання на