Як масштабувати продажі своїх товарів і послуг?

Це питання сьогодні стало актуальним для власників багатьох компаній. Відповідь може містити кілька пунктів, але одним з найважливіших буде – оптимізація роботи співробітників відділу продажів. У великих бізнес-структурах значна частина часу цього підрозділу йде на збір даних про потенційних або наявних клієнтів, оформлення документації, виконання адміністративних завдань. У підсумку, не так вже й багато часу залишається для того, щоб зосередиться на своїй основній діяльності.

Яке рішення допоможе вашим співробітникам зосередитися на головних завданнях?

Створіть віртуального працівника – інтелектуального бота – який зможе відповідати на питання клієнтів і виконувати трудомісткі завдання з низьким пріоритетом. Застосування штучного інтелекту підвищить рівень ефективності відділу продажів, дозволить вам бути на зв’язку з потенційними та наявними замовниками у зручний для них час.

Як працює бот?

Бот Алла в команді продажів Альфа-Банку Україна – яскравий приклад успішного застосування інтелектуального бота в прямій комунікації з клієнтом. Які завдання виконує Алла?

  • Телефонує клієнту та уточнює чи зручно йому розмовляти,
  • презентує продуктову лінійку банку,
  • працює з запереченнями,
  • пропонує альтернативні продукти.

*скрипт запису розмови бота з клієнтом банку

Можливості сучасного інтелектуального бота не обмежуються однією-двома функціями. Він може надати інформацію вашим клієнтам про товар, послугу або рекомендувати аналогічний продукт, на який замовник не звертав уваги раніше. Але, що вражає особливо, бот здатний аналізувати дані попередніх бесід, історій покупок кожного з клієнтів і, виходячи з цього, коригувати розмову.

*скрипт запису розмови бота з клієнтом банку

Крім цього, сучасний бот по завершенню розмови, може зробити вихідний обзвон для уточнення будь-якої інформації, наприклад, дати виплати платежу по кредиту.

*скрипт запису розмови бота з клієнтом банку

Яких результатів вдалося досягнути? 

Валентина Ярош, директор департаменту дистанційного сервісу і продажів Альфа-Банку Україна, поділилася результатами роботи бота: «Наша команда завжди в пошуку нових IT-рішень для бізнесу. Боти сьогодні стали невіддільною частиною розвитку ринку комунікацій в нашій країні. Використовуючи голосові технології від компанії Omilia, спільно з фахівцями компанії «НОВА АЙТИ», ми створили для нашого банку інтелектуального бота на ім’я Алла. Алла добре справляється з поставленими перед нею завданнями. Наведу приклади ефективності. Одна з функцій бота – здійснити дзвінок клієнту і призначити час наступної комунікації. З 53 000 здійснених дзвінків 91% завершилися вітальним розмовою, а 40% клієнтів погодилися на наступний діалог. У випадку з продажем карток банку Алла зробила 17 000 дзвінків клієнтам. З них відповіли 94%, 26% в ході розмови проявили зацікавленість до продукту та оформили заявку на карту – 6%. Таким чином, застосування інтелектуального бота в нашому центрі продажів дозволило збільшити ефективність роботи співробітників.»

Компанія NOVAIT спеціалізується на побудові контактних центрів з нуля і є єдиним представником Omilia на всій території України та Республіки Білорусь. Фахівці NOVAIT провели ряд успішних впроваджень, використовуючи технології розпізнавання мови від Omilia в найбільших банках нашої країни та за її межами.