У розділі «Дослідження» сайту ВАКЦ опубліковано 6-ий звіт дослідження «Service Excellence Cockpit», яке проводилось за підтримки дослідницького комітету Всеукраїнської Асоціації Контактних Центрів.

Концепція Service Excellence заснована не тільки на аналізі рівня сервісу контакт-центрів, а також включає в себе всі аспекти розвитку клієнтського менеджменту. Проект був запущений низкою профільних організацій Швейцарії та спочатку був розроблений на EN 15838 – спеціалізованому стандарті, розробленому в 2010 році за дорученням Єврокомісії і орієнтованому на стимулювання розвитку якості послуг контактних центрів.

Звіт цього року ґрунтується на інформації від 228 контакт-центрів з Швейцарії, Німеччини, Австрії, України, Іспанії, Люксембургу та Польщі. Українські контактні центри беруть участь в цьому дослідженні другий рік поспіль.

Відмінною особливістю даного дослідження є те, що ми можемо оцінити рівень розвитку технологій, опрацювання процесів і особливості роботи з персоналом в порівнянні з країнами Західної Європи, на які часто орієнтуємося. При цьому, Service Excellence Cockpit надає глибокий аналіз і, таким чином, є управлінським інструментом для планування, контролю та моніторингу роботи вітчизняних контактних центрів.

Познайомитися з цим та іншими дослідженнями ВАКЦ – http://cca.org.ua/research