У грудні відбулися зустрічі комітетів і Ради ВАКЦ, де колеги обговорювали результати року, що минає. Експерти аналізували складності, з якими довелося зіткнутися учасниками галузі і Асоціації як професійному співтовариству, також резюмували успіхи і нові досягнення.

Непростий 2020 рік поставив перед ринком нові виклики. Для ВАКЦ такі обставини стали сигналом про необхідність впроваджувати нові підходи взаємодії на ринку, розробляти альтернативні формати просування знань та інформації.

ВАКЦ переглянула тематики досліджень в сфері контактних центрів, серед актуальних питань ринок виділив зміни у поведінці клієнтів і співробітників у нових обставинах. Значні перетворення відбулися і в сфері навчання контактних центрів – нові тематики, альтернативні формати, попит на свіжу інформацію раніше нерозкритих тем. “Ми з гордістю і задоволенням відзначаємо рішучість, гнучкість і креативний підхід, з якими діяли наші експерти в комітетах ВАКЦ. У непростий період мобілізувалися знання і співтовариство. В результаті цього ми впровадили на ринок кілька цікавих продуктів, таких як бриф-опитування, марафон з навчання StudyRun, ми створили телеграм-канал, виводимо на новий рівень розвиток міжнародного напрямку, почали реформування нашого Інтернет-майданчику. 2020 Перший дав ВАКЦ і всім нам новий сильний поштовх!” – поділилася висновками Тетяна Шалига, президент ВАКЦ.

Підсумки року з ВАКЦ відображені в презентації, з якою можна ознайомитися за посиланням. Дивіться з задоволенням, згадуйте, пишаєтеся і залишайтеся з ВАКЦ!