Наприкінці 2020 згадуються тільки корисні уроки, важливі висновки і звершення. І головне – ми провели цей рік у насиченій співпраці і разом подолали виклики року, що минає!

Передноворічна пора – очікування чудових оновлень. Прагматики тверезо планують, а романтики мріють і загадують бажання під бій курантів. ВАКЦ згуртувала прагматиків і романтиків, серйозних і жартівників, гнучких і вольових, менеджерів і операторів, аналітиків та HR, сконцентрованих на процесі і націлених на результат. Всі ми – спільнота однодумців і прагнемо розвиватися професійно! Ми хочемо кращого сервісу для наших клієнтів, добиваємося вищих показників для наших компаній, невпинно працюємо, щоб нести на ринок культуру обслуговування і дарувати людям приємні враження!

Нехай наступний дві тисячі двадцять перший принесе всім здійснення бажань і нові звершення! Нехай кожен будинок буде наповнений затишком, теплом і любов’ю. Бажаємо достатку і нових придбань! Корисних знань, цікавих знайомств і результативних проектів!

Фахівці провідних контактних центрів України об’єдналися в своїх привітаннях і побажаннях чудового року. Дивіться відеопривітання ВАКЦ і будьте щасливі в Новому 2021 році!