Ще більше можливостей для спілкування в ВАКЦ тепер з’явиться у представників ринку контакт-центрів. Відтепер новини ВАКЦ можна читати в Telegram.

“Таке рішення ми прийняли для того, щоб розширити можливості наших передплатників в отриманні свіжих новин про події в контакт-центрах України та за кордоном. Ми омніканальні в дії, і хочемо, щоб кожен наш колега користувався тим каналом комунікації з ВАКЦ, який припадає до душі, “- поділилася планами Тетяна Шалига, президент ВАКЦ.

Учасники Telegram-групи будуть отримувати новини першими. За допомогою Telegram-бота новина з’являється в групі як тільки вона розміщена на сайті. Для читання новин онлайн потрібно всього лише підключитися до цієї групи.

Сьогодні ВАКЦ представлена лідерами корпоративних контакт-центрів різних галузей, аутсорсинговими контактними центрами, дослідницькими групами в сфері клієнтського досвіду і розробниками інноваційних рішень. ВАКЦ поспішає знайомити ринок з новими впровадженнями, цікавими кейсами і нестандартними рішеннями. Приєднуйтесь до каналу ВАКЦ в Telegram: https://t.me/UkrainianContactCenterAssociatio і отримуйте новини першими!