10 вересня 2020 року відбувся З’їзд ВАКЦ. Подія вперше проводилася онлайн. Такий формат дозволив залучити до участі не тільки членів ВАКЦ, а й багатьох фахівців галузі, кому цікавий розвиток і вирішення складних викликів, що виникають на рику сьогодні. У З’їзді взяли участь 43 делегати.

Онлайн З’їзд дав кілька переваг у новому підході до його проведення. В ході заходу проводилися чотири інтерактивні бріф-опитування за актуальною для нових обставин ринку тематикою. Проаналізували думки учасників за темами:

  • В якому форматі компанії готові брати участь в дослідженнях та опитуваннях;
  • В якому режимі (віддаленому, змішаному або офісному) працюють компанії і окремі групи персоналу;
  • Як змінили підходи до форматів навчання в період карантину;
  • Які теми з урахуванням нових ринкових обставин, стали найбільш затребувані при навчанні персоналу.

Результати опитувань виводилися на монітори учасників відразу ж на заході. Це дозволить визначити тренди і розвивати напрямки ВАКЦ, відповідно оновлюється очікуванням учасників ринку. Детальніше про результати опитувань ми розповімо в наших майбутніх новинах. Паралельно з виступами голів комітетів, учасники задавали питання в чаті. Такий підхід дозволив підтримувати живі дискусії.

Учасники З’їзду відзначили позитивну і творчу атмосферу заходу. І вважають, що перший дистанційний З’їзд ВАКЦ дає новий імпульс для розвитку галузі, відповідний мінливим запитам часу.