17 листопада 2020 року ВАКЦ StudyRun представляє першого спікера марафону Ірину Дергачов з темою “Інструменти повсякденного планування в арсеналі керівника”. Вебінар відбудеться о 16:00. Реєстрація вже відкрита.

Спікер вебінару Ірина Дергачова багато встигла за п’ятнадцятирічний професійний шлях. Ірина керувала контакт-центрами в Україні і Білорусі, а зараз ділиться знаннями і досвідом в ролі бізнес-тренера, а також оптимізує бізнес-процеси контакт-центрів, як консультант. Ірина має великий досвід в менеджменті, клієнтському сервісі, а особиста ефективність тренера підтверджується чудовими результатами не тільки в професії, а й в персональних досягнення.

За одну годину на вебінарі учасники зможуть освоїти ту сферу тайм-менеджменту, яка є базою для досягнення глобальних цілей – щоденне планування. Разом з тренером побудують структуру дня, в якій будуть поєднуватися завдання абсолютно різних типів. Звучить складно або навіть неможливо? Зовсім ні! Учасники навчаться комбінувати завдання, встановлювати пріоритети, дізнаються кілька лайфхаків, які не тільки допоможуть підвищити особисту ефективність, але і додадуть драйву в цей процес! Ірина поділиться секретами тайм-менеджменту, які допомогли особисто їй успішно керувати командами від 12 до 450 осіб. Звичайно, буде порушена і тема віддаленої роботи, що на сьогоднішній день особливо актуально.

Реєстрація доступна за посиланням.

Коли: 17.11.20 з 16: 00-17: 00

Де: Зум-конференція

Тема перша: «Інструменти повсякденного планування в арсеналі керівника».

Спікер: Ірина Дергачова