ВАКЦ та професійна спільнота святкуватиме Міжнародний тиждень контактних центрів

ВАКЦ та професійна спільнота святкуватиме Міжнародний тиждень контактних центрів

Щороку на початку жовтня контактні центри по всьому світу відзначають професійне свято – Міжнародний тиждень контактних центрів. Професійне свято народилося за сприяння Contact Center World. В Україні традицію святкування Міжнародного тижня контактних центрів ВАКЦ запропонувала в 2010 році. Українська фахова спільнота відзначає подію вже понад 10 років поспіль.

Традиційно Міжнародний тиждень контактних центрів триває протягом першого робочого тижня жовтня. В 2021 році період святкування припадає на тиждень з 4 по 10 жовтня включно. Святкування Міжнародного тижня контактних центрів має на меті підкреслити значущість професії фахівців з обслуговування клієнтських звернень, об’єднати експертів щодо обміну досвідом, підсилити командний дух в підрозділах різних компанії.

Щодня фахівці галузі можуть наповнити свої робочі будні цікавими розважальними, освітніми, конкурсними та іншими розвиваючими заходами. Протягом святкування команди контактних центрів можуть позмагатись у креативному наповненні робочого будення, адже робота з клієнтами вимагає емоційного наповнення, творчого підходу і постійного обміну досвідом та приємними емоціями.

ВАКЦ вітає фахівців контактних центрів з професійним святом. Цінно, коли щоденна робота надихає, приносить надзвичайні результати та сприяє особистісному та фаховому зростанню. За традицією ВАКЦ запрошує експертів галузі ділитися прикладами та винаходами святкування Міжнародного тижня контактних центрів – це крута можливість донести колегам про те, яка надзвичайна команда зібралася у стінах вашого контактного центру. Поділитися досвідом святкування можна у новинах ВАКЦ та на сторінці ВАКЦ у Facebook