Вебінар з Мовної аналітики опубліковано на YouTube каналі ВАКЦ

Вебінар з Мовної аналітики опубліковано на YouTube каналі ВАКЦ

15 червня 2023 року ВАКЦ спільно з Компанією Ender Turing провела вебінар, де учасники ознайомилися із сучасним рішенням мовної аналітики для контактних центрів. Представлена технологічна система дозволяє автоматизувати процеси моніторингу клієнтського досвіду та здешевлює операційні задачі контролю якості обслуговування клієнтів.

У вебінарі прийняли участь представники таких компаній як ДТЕК, Нова пошта, Ясно, мережа Ельдорадо, Піреус банк, Квадра, Contactis, мережа аптек АНЦ.  Керівники, аналітики та контролери якості цих компаній, приділяють особливу пильну увагу питанням задоволеності клієнтів послугами дистанційного обслуговування, а також системно моніторять NPS та CSI оптимізації. Оскільки ці процеси займають питому частку операційної роботи – завжди є прагнення оптимізувати витрати на ці задачі, що стає можливим завдяки автоматизації.

Під час вебінару організатори представили можливості рішення на базі AI. Висвітленими були функціональні можливості та бенефіти для бізнесу від впровадження аналітики мови. Рішення дозволяє забезпечити збільшення кількості проаналізованих дзвінків, підвищити рівень задоволеності респондентів, знизити репутаційні ризики. Після обробки дзвінка технологія дозволяє автоматично додати транскрибовану розмову до картки клієнта, визначити тему звернення та ключові фрази. Деякі компанії вже впровадили та успішно використовують рішення мовної аналітики. Успішні кейси використання платформи мовної аналітики були представлені на базі рішення Ender Turing..

Якщо вам не вдалося відвідати вебінар особисто, ВАКЦ запрошує передивитися подію у записі на нашому каналі  YouTube , яка вже доступна за посиланням. Подію організовано за підтримки  Комітету інформаційних технологій ВАКЦ. Бажаємо захопленого перегляду та дізнавайтесь більше про сучасні технології управління розмовами в контактних центрах з ВАКЦ.