Вебінар на тему «Транскрибація та аналіз телефонних розмов за допомогою machine learning та chatGPT»

Вебінар на тему «Транскрибація та аналіз телефонних розмов за допомогою machine learning та chatGPT»

ВАКЦ разом з міжнародним дослідницьким холдингом ФОРСЕРВІС проводить вебінар «Транскрибація та аналіз телефонних розмов за допомогою machine learning та chatGPT».
За даними teradata (глобальних спеціалістів з обробки даних), більше 60% представників бізнесу, пов’язаних з контакт-центрами, визнали, що їм важко оброблювати та діставати якісні інсайти із розмов клієнтів та операторів.
Натомість, штучний інтелект може вирішити цю проблему.
Як на практиці можна уникнути помилок та людського фактору при оцінці роботи оператора? Як за мить виявляти проблематику з розмови, навіть не слухаючи її? Які цінні інсайти сказав клієнт та багато іншого можуть надати технології, які ми обговоримо під час нашого заходу.
Також ми обговоримо світові інсайти контакт-центрів. Розглянемо актуальні кейси за використанням штучного інтелекту на прикладі аналізу KPI у контакт-центрі тютюнової компанії та мережі супермаркетів.
А також обговоримо можливості діджитал продукту компанії ФОРСЕРВІС – EMET з виявлення проблематики, систематизації дзвінків, удосконалення процесів за допомогою ChatGPT і не тільки.

Приєднуйтесь, буде корисно та цікаво!

Коли? Четвер 29.06.2023.
Де? Zoom Реєстрація за посиланням
Як довго? 1-1,5 години.
Вхід вільний для всіх учасників.