У конкурсі ВАКЦ «День вишиванки в контактних центрах України» обрано переможця

У конкурсі ВАКЦ «День вишиванки в контактних центрах України» обрано переможця

31 травня ВАКЦ підвів підсумки Конкурсу, присвяченого Дню вишиванки, який українці святкували 18 травня. Цього річ свято об’єднало українців у своїй гордості за національну волю і культуру, а також зміцнило віру і прагнення у наближенні Перемоги і відродженні вільної ідентичної України. У Конкурсі «День вишиванки в контактних центрах України» взяли участь численна кількість працівників і команд потужної галузі обслуговування клієнтів.

За умовами конкурсу ВАКЦ запросив команди контактних центрів або працівників інформаційних служб – індивідуально долучитися до патріотичного флеш-мобу, в ході якого представити спільноті яскраві образи українських вишиванок. Конкурс проводився на просторах соціальної мережі Фейсбук у період з 18 по 31 травня 2023 року. Для участі у Конкурсі учасники публікували фото команди контакт-центру або особисте фото працівника у вишиванці та позначали публікацію хештегами #ВАКЦ #День вишиванки. Переможця визначено на підставі кількості зібраних за період конкурсу лайків.

Призером Конкурсу визнана робота контактного центру Vodafon, яка набрала 161 лайк станом на 31 травня цього року. За умовами Конкурсу команда Vodafon отримає настільну гру Rummikub у якості призу від ВАКЦ за активну позицію, креативність у виявлені національної ідентичності і захоплені емоції прихильників.

Конкурс до Дня вишиванки також дозволив зібрати теплі і добрі тлумачення щодо історії візерунків вишиванок, які прикрасили стрічки соцмереж, та обговорення щодо відзначення свята у кожній окремі команді, родині чи компанії.

ВАКЦ вітає Vodafon із заслуженою перемогою і дякує всім учасникам Конкурсу за яскраві роботи, чудові образи і жваві дискусії, присвячені історичному українському святу. Багато років поспіль збирає приклади відзначення соціально важливих подій в контактних центрах. Розвиток культури, цінностей, свідомості і водночас командоутворення як чинник стабільної ефективної діяльності – є тими задачами, які ВАКЦ ставить перед собою як всеукраїнська професійна спільнота.