ВАКЦ проводить вебінар «ТОР 5 лайфхаків при розробці чек-листів»

ВАКЦ проводить вебінар «ТОР 5 лайфхаків при розробці чек-листів»

05.08.21 року Комітет навчання та розвитку ВАКЦ проведе вебінар «ТОР 5 лайфхаків при розробці чек-листів». Навчальний онлайн захід розпочнеться з 16:00 та триватиме до 17:30.

Спікер вебінару – член Комітету ВАКЦ Іванна Зубарева, керівник відділу управління якістю Adelina Call Center. Іванна поділиться лайфхаками щодо розробки чек-листів, розповість про помилки, які виникають при формуванні цього інструменту та надасть конкретні приклади щодо контролю якості роботи операторів.

Є різні методики, формати та принципи впровадження чек-листів. Однак, як переконатися, що компанія використовує найоптимальніший інструмент оцінювання, як його створити правильно, як покращити діючий, як оптимізувати затрати на моніторинг? Контроль якості обслуговування у контактному центрі неможливо уявити без оцінювання роботи операторів. Доречи, у цього інструменту  багато назв: Чек-лист, КЛН (Контрольний лист спостереження), карта якості тощо.

Під час вебінару учасники зможуть не тільки отримати відповіді на важливі, нагальні питання, а й ділитися власним досвідом. Вебінар буде корисним для керівників клієнтського сервісу, супервайзерів, менеджерів з контролю якості, адже його ціль – покращити якість обслуговування у Контактному центрі.

Вебінар відбудеться 05.08.21 з 16:00 до 17:30. Участь у вебінарі для членів ВАКЦ безкоштовна, для інших учасників – 100грн. Реєструйтесь, і зустрінемось на вебінарі!