Інтелектуальна аналітика – для просунутого клієнтського сервісу

Інтелектуальна аналітика – для просунутого клієнтського сервісу

19 серпня о 16:00 за Київським часом ВАКЦ спільно з INLIMITED проводять онлайн-конференцію «Технологічні рішення для підвищення якості обслуговування». Фахівці галузі клієнтського обслуговування зможуть долучитися до заходу та дізнатися про останні розробки у сфері інтелектуальної аналітики даних для підвищення лояльності та задоволеності клієнтів.

Спікери конференції – представники компанії «Новітнє обладнання», також відомої під брендом INLIMITED. Маючи експертизу роботи з рішеннями у сферах природної обробки мовлення, відеоаналітики та моніторингу інформаційного поля, вони повідають про найкращі варіанти застосування інтелектуальних технологій з користю і для клієнтів, і для бізнесу.

Ключові теми конференції:

– Мовна аналітика для контактного центру: контроль операторів, розуміння клієнтів;

– Відеоаналітика як інструмент аналізу поведінки споживачів;

– Моніторинг відкритих джерел даних для отримання корисних інсайтів.

Захід буде цікавий для фахових спеціалістів та керівників департаментів інформаційних технологій, роботи з клієнтами, зв’язків з громадськістю, стратегічного планування та розвитку провідних компаній України у сфері контактних центрів, рітейлу, фінансового сектору та всіх тих, хто зацікавлений у підвищені якості обслуговування клієнтів.

Дата онлайн-конференції – 19 серпня 2021 року.

Час проведення – 16:00 за Київським часом (UTC + 02: 00)

Тривалість – 90 хв.

Участь у конференції безкоштовна. Реєстрація  – обов’язкова та доступна за посиланням (посилання активне до 18 серпня 2021 року). Долучайтеся, будьте сучасними та просунутими у клієнтському сервісі!