ВАКЦ досліджує карантинний вплив на роботу контакт-центрів

ВАКЦ досліджує карантинний вплив на роботу контакт-центрів

Дослідницький комітет ВАКЦ стартує анонсоване раніше дослідження з аналізу впливу карантину на роботу контакт-центрів України. Нагадаємо, що напрямки для опитування були обрані самими експертами галузі контакт-центрів через онлайн голосування в Телеграм-каналі ВАКЦ

За період двох хвиль карантину ринок контакт-центрів зазнав нових викликів. Мета ВАКЦ у цьому дослідженні – дізнатись які зміни, інновації, підходи були впроваджені контакт-центрами через ці виклики. Адже при плануванні усвідомленої діяльності важливо бути в курсі, як вплинув карантин на якість роботи контактних центрів.

В ході дослідження ВАКЦ планує дослідити

  • як змінюються вимоги та особливості щодо організації робочого місця оператора;
  • виявимо особливості формування цінової політики під впливом карантинних обмежень;
  • яких фінансових наслідків зазнав бізнес на період впровадження карантинних обмежень різної ступені жорсткості;
  • визначимо, як змінювалися підходи щодо захисту даних в умовах віддаленої роботи.

Також в ході цього дослідницького проекту ВАКЦ планує окреслити головні страхи та очікування гравців ринку щодо наслідків карантину для контакт-центрів. Особливістю дослідження будуть питання щодо  психологічно-емоційного стану працівників галузі.

Запрошуємо фахівців та керівників галузі контактних центрів взяти участь у дослідженні. Для цього необхідно заповнити анкету за посиланням. Звіт за результатами дослідження буде опубліковано на сайті ВАКЦ та надіслано учасникам опитування.