Бренд ВАКЦ став об’єктом активності шахраїв

Бренд ВАКЦ став об’єктом активності шахраїв

24 травня 2022 року члени Всеукраїнської Асоціації Контактних центрів повідомили, що невідомі особи проводили опитування нібито в межах дослідження ВАКЦ. Серед питань, які задавали респондентам, містилися такі, що стосуються видів та обсягів комерційної діяльності. Опитування проводилося російською мовою.

Повідомляємо, що наразі Всеукраїнська Асоціація Контактних центрів не проводить ринкових досліджень. Методика проведення, спосіб висвітлення мети та задач згаданого дослідження, а також мова та характер спілкування з респондентами – повністю суперечить принципам та підходам роботи Дослідницького комітету ВАКЦ.

З огляду на мову проведення дослідження, ймовірно, дії невідомих осіб спрямовані на зібрання відомостей про українські контактні центри в інтересах російської федерації. Ми також припускаємо що подібні некваліфіковані дії мають на меті нашкодити репутації ВАКЦ як професійної спільноти, яка об’єднує експертів галузі задля підвищення якості інформаційних послуг в Україні.

Нагадаємо, що Всеукраїнська Асоціація Контактних центрів проводить ринкові дослідження, які завчасно висвітлюються на сайті та інших публічних каналах ВАКЦ. Всі дослідження ВАКЦ проводяться державною мовою із дотриманням високих стандартів спілкування та принципів убезпечення інформації респондентів. Також з дня початку війни в Україні ВАКЦ переведено в режим волонтерського руху, а всі заходи Асоціації спрямовані на підтримку громадян і бізнесу в умовах війни та напрацювання питань повоєнного відновлення.