ВАКЦ досліджує вплив коронакризи на роботу контактних центрів

ВАКЦ досліджує вплив коронакризи на роботу контактних центрів

Другий рік поспіль світ долає перешкоди коронавірусної кризи. ВАКЦ досліджує вплив нових обставин на різні аспекти роботи контактних центрів та пропонує учасникам ринку знайомитися з досвідом експертів для прийняття зважених рішень та гнучкої поведінки у нових умовах

Кілька місяців тому, Дослідницький комітет ВАКЦ провів дослідження на тему впливу карантину на зміну підходів у плануванні і побудові графіків роботи в контактних центрах. В компанії Телеконтакт розповідають про ситуації, з якими стикнулися, та про винаходи у врегулюванні перешкод.

 «Звичайно ж, нашу компанію, як і багато інших, торкнулися зміни. Які саме, як ми з ними працювали, і що позитивного зуміли визначити в результаті, ми готові ділитися з нашими колегами, аби спільно напрацювати нові інструменти роботи в незвичних умовах», – розповідає Менеджер проектів Телеконтакт Юлія Карпик.

ВАКЦ запрошує до перегляду інтерв’ю з Юлією та продовжуватиме розповідати про вдалі приклади побудови роботи в контактних центрах в нових умовах.