ВАКЦ оголошує про початок нового операційного року

ВАКЦ оголошує про початок нового операційного року

1 червня 2021 року ВАКЦ відкриває новий операційний період. Операційний рік – це умовний термін підсумовування започаткованих за рік проектів та відкриття нової щорічної сторінки Асоціації. Операційний рік ВАКЦ триває з 1 червня кожного року по 31 травня наступного календарного року.

ВАКЦ народилася 1 квітня 2010 року, і спільнота щорічно святкує день народження саме цієї дати. Утім внаслідок минулорічних подій пандемії Рада ВАКЦ прийняла рішення змістити межі операційного року на 1 червня аби оновити формати обміну інформацією та спілкуватися без обмежень.

«Для спільноти ВАКЦ – кожний операційний рік – це періоди підсумовування спільних професійних здобутків, оновлення, як ідеями, так і, в першу чергу, членством наших прогресивних колег. Період, який ми наразі готуємося підсумовувати, це певним чином, показовий етап, який засвідчує нашу гнучкість за умови непрогнозованих змін, адаптивність до складних обставин та професійність нашої команди. За цей операційний рік ми витримали випробування у нашій галузі, змінювали формати спілкування, навчання та обміну інформацією, ми якісно оновили наші профільні комітети та заклали основи цікавої перспективної співпраці з нашими партнерами. Всі ці наші спільні результати формують новий і дуже наповнений потенціал для розвитку кожного фахівця контактного центру і галузі в цілому. Та передусім – це значущі позитивні зміни в обслуговуванні для наших клієнтів», – поділилася думками щодо роботи Асоціації Тетяна Шалига, президент ВАКЦ.

Найближчим часом Рада ВАКЦ готова буде оголосити про проведення щорічного З’їзду ВАКЦ, який заплановано на кінець червня. У З’їзді традиційно будуть представлені доповіді голів комітетів, обговорюватимуться плани та нові проекти Асоціації. В З’їзді зможуть прийняти участь члени ВАКЦ. Для участі у З’їзді ВАКЦ необхідно пройти реєстрацію за посиланням