ВАКЦ посилює роботу Дослідницького комітету

ВАКЦ посилює роботу Дослідницького комітету

Дослідницький комітет ВАКЦ очолить Анна Падалка, експерт колективного члена ВАКЦ, глобального дослідницького холдингу з управління клієнтським досвідом 4Service Group. Таке рішення 29 березня 2021 було підтримано Радою ВАКЦ.

Дослідницький комітет ВАКЦ працює з дня заснування ВАКЦ – ось уже одинадцять років. В якості лідера Дослідницького комітету Анна продовжить розвивати напрям, і спільно з командою експертів ВАКЦ зможе вивести його на новий якісний рівень.

“Продукти дослідницького напряму ВАКЦ завжди були і залишаються затребуваними на нашому ринку. Результати наших опитувань і досліджень забезпечують колег інформацією для прийняття важливих управлінських рішень. Ми впевнені, що Анна як фахівець з міжнародною експертизою методик і підходів значно посилить роботу Комітету і продовжить створювати нову корисність для ринку”, – коментує зміни Тетяна Шалига, президент ВАКЦ.

Нагадуємо, що вже незабаром ВАКЦ представить ринку перше в цьому році Дослідження, присвячене аналізу ринку заробітних плат в контактних центрах. Анонс про випуск Дослідження буде опубліковано додатково. ВАКЦ також запрошує експертів приєднуватися до активностей Комітету. Для того, щоб приєднатися до роботи Дослідницького комітету необхідно зареєструватися за посиланням