ВАКЦ починає новий відліковий рік

ВАКЦ починає новий відліковий рік

В червні розпочинається щорічний новий відліковий період ВАКЦ. Ця пора традиційно ознаменовується подовженням та набуттям членства, обранням Ради та Президента Асоціації та проведенням щорічного З’їзду ВАКЦ.

Цього року, у зв’язку з війною в Україні та ускладненням ведення бізнесу, Рада ВАКЦ прийняла рішення про перегляд членських внесків для колективних членів та встановлення знижки у двадцять відсотків. Отже, розмір цьогорічного членського внеску для компаній складатиме 3 200 гривень. Розмір внеску для індивідуальних членів залишатиметься без змін та складатиме 300 гривень на рік.

Всеукраїнська Асоціація Контактних центрів створена в 2010 році з метою сприяння розвитку галузі контакт-центрів в Україні та зростанню фахової експертизи на ринку. До основних напрямів діяльності ВАКЦ відносяться:

  • гармонізація законодавчих ініціатив в галузі контактних центрів та інформаційного обслуговування;
  • проведення тренінгів, майстер-класів та інших освітніх заходів;
  • розвиток технології в галузі інформаційного обслуговування та контактних центрів;
  • стандартизація, ефективність та управління якістю в контактних центрах;
  • дослідницька діяльність в галузі масового обслуговування та споживання інформаційних послуг;
  • стимулювання діяльності аутсорсингових контактних центрів;
  • сприяння розвитку державних контактних центрів.

Традиційно, річні внески для подовження або набуття членства приймають на початку червня кожного року. Члени ВАКЦ можуть пропонувати свої кандидатури до складу Ради або на позиції керівників профільних комітетів Асоціації. Переобрання Ради та обрання Президента традиційно проводиться напередодні З’їзду Асоціації на останньому у звітному році зібранні Ради ВАКЦ, яке в цьому періоді заплановане на 16 червня 2022 року.