ВАКЦ спільно з Ender Turing проводить вебінар щодо Мовної аналітики

ВАКЦ спільно з Ender Turing проводить вебінар щодо Мовної аналітики

15 червня 2023 року ВАКЦ спільно з Компанією Ender Turing проводить вебінар, на якому буде представлено рішення з аналітики мови для контактних центрів. Також на заході будуть розглянуті інструменти автоматизованої системи, які автоматизують, здешевлюють та прискорюють нагальні на сьогодні задачі контролю якості обслуговування клієнтів.

Оскільки в кожній компанії підходи до контролю якості обслуговування звернень клієнтів різняться, а процеси можуть працювати роками – слід переконатися, чи готова саме ваша компанія до впровадження високотехнологічних інструментів автоматизовано мовної аналітики на даному етапі. В цьому допоможуть спікери вебінару.

Під час вебінару організатори запропонують учасникам детально ознайомитися з поняттям «мовна аналітика» та розглянути можливості рішення на базі AI. Протягом заходу будуть висвітлені функціональні можливості та проаналізовано, яку користь отримає бізнес від впровадження аналітики мови. Рішення дозволяє забезпечити збільшення кількості проаналізованих дзвінків, підвищити рівень задоволеності респондентів, знизити репутаційні ризики. Після обробки дзвінка технологія дозволяє автоматично додати транскрибовану розмову до картки клієнта, визначити тему звернення та ключові фрази. Деякі компанії вже впровадили та успішно використовують рішення мовної аналітики. Успішні кейси використання платформи мовної аналітики будуть представлені на базі рішення Ender Turing..

Подію організовано за підтримки  Комітету інформаційних технологій ВАКЦ. Захід є безкоштовним та проводиться для зареєстрованих учасників. Реєстрація на захід вже відкрита та доступна за посиланням. Реєструйтеся вже зараз і дізнавайтесь більше про сучасні технології управління розмовами в контактних центрах.