ВАКЦ – це Україна. Професійна спільнота стартує Фото-марафон

ВАКЦ – це Україна. Професійна спільнота стартує Фото-марафон

Всеукраїнська Асоціація Контактних центрів ВАКЦ проводить Фото-марафон, присвячений Дню Незалежності України! ВАКЦ запрошує кожного представника галузі контактних центрів взяти участь у конкурсі та привітати нашу країну-іменинницю особливим фото.

«Ідея проведення Фото-марафону підкреслює всеукраїнський характер професійного надбання та прагнення об’єднаного розвитку фахівців галузі контактних центрів. Ми також воліємо підкреслити самобутній дух, в якому українські фахівці галузі обслуговування клієнтів проваляють свої професійні навички та особисті якості», – коментує концепт Фото-марафону Тетяна Шалига, Президент ВАКЦ.

 «Контактні центри є по всій Україні і ми хочемо залучити їх до свята та підкреслити красиву, талановиту, різнобарвну Україну», – підкреслює значущість заходу Христина Фоміна, голова Комітету навчання та розвитку ВАКЦ. Це може бути гарний краєвид, або зустріч друзів, цікавий момент професійного або особистого життя. На Конкурс можна подавати фото з робочого місця, або кольорові емоції, або…  фото може бути різним і не обов’язково пов’язане з фаховою галуззю контактних центрів. Головне – це бажання приєднатись до Фото-марафону “ВАКЦ – це Україна”!

Щоб прийняти участь у Фото-марафоні необхідно зробити фото в будь-якій точці України, розмістити його на своїй сторінці Facebook з хештегом “ВАКЦцеУкраїна”, тегнути Сторінку ВАКЦ в Facebook – і ви вже учасник Фото-марафону.

Переможця визначатиме спільнота фахівців контактних центрів. Той, чиє фото з хештегом #ВАКЦцеУкраїна станом на 24 серпня отримає найбільшу кількість вподобань (лайків), стане переможцем Конкурсу. Переможець отримає можливість пройти безкоштовне навчання на одному з обраних тренінгів, які проводить ВАКЦ, а також участь у засіданні Ради ВАКЦ. Приєднуйтесь! Ми починаємо Фото-марафон!