ВАКЦ StudyRun – про якісне управління персоналом в Online

ВАКЦ StudyRun – про якісне управління персоналом в Online

9, 16 та 23 листопада 2021 року марафон ВАКЦ StudyRun представив тріаду вебінарів з тем віддаленого рекрутингу, адаптації, навчання і операційного управління персоналом в контактних центрах. Спікерами заходів виступили експерти ВАКЦ, які розповідали про інноваційні рішення в роботі з персоналом в ускладнених карантинних обставинах.

Спікерка з теми дистанційного рекрутингу президент ВАКЦ, співзасновниця SCALE Тетяна Шалига розповідала про тренди карантинного найму та про сучасні інструменти, які дозволяють не тільки зберегти якість набору та адаптації персоналу на масові позиції, а й підвищити ефективність онбордінгу кандидатів. В п’ять правил, на думку Тетяни, вміщуються оптимальний набір секретів успішного рекрутингу в часи викликів та непередбачуваних змін, які сьогодні переживає весь діловий світ.

З темою навчання персоналу контактного центру виступив Олег Солодяк, експерт-практик, корпоративний бізнес-тренер. Олег поділився винаходами, як за допомогою інтерактивного контенту можна реорганізувати методи утримання уваги. Тренер представив інструменти нейрогімнастики, ребусів, гейміфікації як такі, що дозволяють забезпечити найбільшу залученість учасників в навчальний процес.

На вебінарі з операційного управління персоналом Світлана Лебідь, фахівець з оптимізації Телеконтакт,  розповідала про автоматизовані інструменти контролю цільових показників та налагодження зворотного зв’язку за відхиленнями. Дискусія з учасниками заходу підкреслила, наскільки важливим є впровадження таких автоматизованих підходів в умовах ускладнених карантинних обставин.

Першого зимового дня, наступної середи 1.12.21 о 16:00, відбудеться завершальний вебінар цьогорічного марафону StudyRun. Спікерка Іванна Зубарева, керівник відділу управління якістю виступить з темою «Мотивація у віддаленому контактному центрі». Мотивовані фахівці обслуговують наших клієнтів якнайкраще, а щасливі та захоплені роботою співробітники завжди забезпечують найкращий внесок у будь-який бізнес. Долучитися до участі в марафоні за посиланням. Реєструйтеся, навчайтеся, мотивуйте обґрунтовано!)