Виїзна нарада Комітету з навчання і розвитку ВАКЦ відбудеться у славетному Львові

Виїзна нарада Комітету з навчання і розвитку ВАКЦ відбудеться у славетному Львові

25 вересня ВАКЦ проведе робочу нараду Комітету з навчання та розвитку у славетному місті Львові – колисці української державності та патріотичного духу. Ідея проведення виїзних нарад народилася як нагода з поширення фахової освіти та культури обслуговування в контактних центрах – по всій Україні.

Розповсюдження традицій професійного навчання в регіональних контактних центрах є однією з ключових завдань Комітету з навчання і розвитку ВАКЦ. На думку керівництва ВАКЦ, доступ до актуальних знань про новації в галузі, оволодіння підходів щодо підвищення кваліфікації персоналу має бути однаково доступним у найвіддаленіших кутках країни. Саме тому Комітет опрацьовує нові формати навчання, впроваджує освітні проекти, спрямовані на підготовку кадрів різнопрофільного складу.

Питання клімату у команді та Комітет з навчання та розвитку зростає швидкими темпами і на сьогоднішній день є одним за найчисельніших комітетів ВАКЦ. Це свідчить про те, що тема розвитку персоналу, виховання талантів та вдосконалення систем навчання лише нарощує свою актуальність. Адже попит на якісні кадри та конкуренція за найкращих зростає щодня.

Цього разу команда Комітет планує об’єднати процес планування діяльності напряму із насиченою пізнавальною програмою за межами професійної тематики. Члени комітету проведуть робочу нараду та відвідають видатні пам’ятки Львівщини. Долучитись до роботи Комітету можна за посиланням