Герої в тилу. ВАКЦ висвітлює роботу Волонтерського руху

Герої в тилу. ВАКЦ висвітлює роботу Волонтерського руху

ВАКЦ відкриває рубрику «Герої в тилу» для висвітлення діяльності фахівців галузі, які долучилися до Волонтерського руху, і допомагають своєю професійною зброєю громадянам України в тилу. З кінця лютого партнери та члени ВАКЦ сприяли в організації та забезпеченні ресурсами екстрених гарячих ліній для ТРО, Урядового контактного центру, Укрзалізниці, Національного інформбюро, Мінреінтеграціі та інших організацій, які забезпечують підтримку громадян в умовах війни.

Сьогодні ми горді познайомити спільноту з Ігорем Приходом, керівником “Української колекторської агенції”, яка однією з перших організувала волонтерів з власного штату фахових працівників для оперативної підтримки запитів громадян з питань безпеки, переміщення, втрати житла та надання термінової медичної допомоги.

Ігор з тривогою згадує перші відчуття, які змусили його діяти рішуче: “24 лютого ми всі прокинулись у новій реальності, яка об’єднала наше суспільство у єдиному прагненні – перемогти ворога. Наразі такий час, коли ми маємо допомагати Україні хто чим може. Наша команда допомагає державним контактним центрам волонтерством. І це дає можливість обмінюватись досвідом та підтримувати наших громадян щоденно, приймаючи від них дзвінки та надаючи допомогу. Вірю в перемогу України. Вірю у силу українського суспільства. Слава Україні!”

Четвертий місяць поспіль Україна потерпає від російської загарбницької навали. Мільйони українських герої захищають нашу землю на передовій. Професійна спільнота ВАКЦ з перших днів війни оголосила про роботу в режимі Волонтерського руху, потреба в якому і досі не стихає. Щодня від наслідків військової агресії потерпають українці, яким можна допомогти, втішити та надати важливу інформацію, ставши волонтером-консультантом. Якщо ви не байдужі і готові допомогти – реєструйтеся за посиланням