Дослідницький комітет ВАКЦ визначає план досліджень на рік

Дослідницький комітет ВАКЦ визначає план досліджень на рік

28 квітня 2021 року Дослідницький комітет ВАКЦ провів чергову робочу зустріч Комітету. Зустріч Комітету була присвячена визначенню загальних принципів проведення досліджень, а також формулюванню стратегії дослідницької діяльності ВАКЦ у цілому. На сьогоднішній день Дослідницький комітет ВАКЦ представлений восьма фаховими експертами з різних профільних напрямів галузі клієнтського обслуговування.

Експерти обговорювали ключові напрями роботи Комітету, розглянули і затвердили план досліджень на поточний рік. У планах комітету випускати не менше трьох постійних досліджень актуальних для ринку контакт-центрів. Вже цієї весни буде проведено ґрунтовне дослідження впливу карантину на роботу контакт-центрів. В середині року планується запустити дослідження ринку аутсорсингових контактних центрів, а наприкінці року ВАКЦ планує презентувати повне дослідження ринку контакт-центрів з аналізом останніх тенденцій та прогнозом на 2021 рік.

Також на зустрічі були представлені нові члени Комітету, які подали онлайн заявки на приєднання до ВАКЦ та висловили свою готовність працювати в дослідницькому напрямі. «Впевнена, що нові учасники збагатять своїм багаторічним та різноманітним досвідом результати роботи нашого Комітету. Ми цінуємо увагу таких професіоналів, які віддані професійній справі і при цьому розширюють горизонти. Разом ми зможемо посилити роботу Комітету і впровадити нові знання і можливості для учасників ринку» – прокоментувала голова Комітету Анна Падалка.

В цілому зустріч пройшла у конструктивному настрої та на позитивній хвилі. Представники Комітету налаштовані злагоджено працювати для розвитку асоціації та в інтересах ринку. До роботи Комітету можна приєднатись, пройшовши за посиланням: за посиланням