З’їзд ВАКЦ відзначився перемогою Національної футбольної команди

З’їзд ВАКЦ відзначився перемогою Національної футбольної команди

17 червня відбувся щорічній З’їзд Всеукраїнської Асоціації Контактних центрів. Символічно, під час проведення З’їзду Національна збірна України здобувала свою важливу перемогу на чемпіонаті з футболу Євро-2020.

На З’їзді традиційно виступали президент ВАКЦ та голови комітетів. Експерти презентували здобутки Асоціації за напрямами діяльності, а також обговорювали плани і завдання, як вбачаються актуальними та ціннісними для галузі на новий операційний рік, який розпочався з 1 червня. Коментуючи результати діяльності ВАКЦ у попередньому періоді голови комітетів констатували пожвавлення інтересу представників ринку до деяких визначальних тем.

Голова Регуляторного комітету та Президент ВАКЦ Тетяна Шалига засвідчила, що минулий рік відзначився відкриттям фахової спеціальності у складі предметів Дистанційне обслуговування та Клієнтоорієнтовані системи в одному із провідних державних університетів, програму з яких, зокрема, формує та викладає експертка. Андрій Денискин, представник Комітету стандартизації та сертифікації відзначив, що у практичній площині фахівців все більше цікавить діагностика процесів у конкретних каналах обслуговування клієнтів. Це свідчить про більш усвідомлене ставлення практиків до аудиту та аналізу ефективності. Живий інтерактив задала голова Дослідницького комітету, яка проводила експрес-опитування з фахових тем та майстерно формувала хмари тегів з відповідями прямо на З’їзді. Голова Комітету навчання та розвитку Кристина Фоміна розповідала про численні навчальні події, які проводилися Комітетом у різних форматах за актуальними темами. Робота Комітету відзначилася новітніми проектами, Марафоном вебінарів StudyRun, де тренери та експерти надають широко запитувану інформацію, необхідну для підвищення кваліфікації працівників галузі.

Цього року подія вдруге проводилася онлайн, та до участі були запрошені не тільки члени ВАКЦ, а й фахівці галузі, зацікавленні у розвитку професійної галузі. Також ВАКЦ запрошує долучитися до ВАКЦ-Телеграм каналу, із корисною інформацією, новинами, конкурсами можна знайомитися також на сторінці ВАКЦ у Facebook. Долучитися до роботи у комітетах ВАКЦ можна за посиланням