Компанія Квадра Асістанс відсвяткувала п’ятирічний ювілей

Компанія Квадра Асістанс відсвяткувала п’ятирічний ювілей

1 червня 2021 року Квадра Асістанс відсвяткувала свої п’ять років. Компанія надає послуги аутсорсингу контактних центрів для компаній різних галузей та напрямів діяльності. Це багатофункціональний контакт-центр, що входить до групи компаній Квадра Інвест.

З початку червня Квадра Асістанс долучилася до команди ВАКЦ у якості колективного члена. Спільно з ВАКЦ компанія прагне сприяти всебічному розвитку контактних центрів у всіх галузях економіки. Задля цього в компанії готові до запровадження світових стандартів роботи, обміну досвідом з учасниками ринку, сприяння розвитку та популяризація професії операторів контакт-центру. У Квадра Асістанс налаштовані на розширення спектру послуг та удосконалення їх з урахуванням технологічного розвитку ринку.

За п’ятирічний термін компанія стрімко зростала та зарекомендувала себе, як потужний, надійний та професійний контакт-центр. Квадра Асістанс сьогодні – це 4 майданчики по різних містах України, зокрема у Києві, Смілі, Білій Церкві та Кременчузі. Компанія налічує понад
триста співробітників та щоденно обслуговує понад сімдесят п’ять постійно діючих проектів. До переліку вдячних клієнтів компанії відносяться найбільші поштові оператори України, провайдери зв’язку, банки, страхові компанії та небанківські установи, туроператори, авіакомпанії та державні інституції.

Вітаємо нового члена Всеукраїнської Асоціації Контакт Центрів з маленьким ювілеєм, бажаємо наснаги та значних професійних здобутків.