Компанія Global Bilgi ділиться досвідом у відеоблозі

Компанія Global Bilgi ділиться досвідом у відеоблозі

Керівники компанія Global Bilgi діляться у відеоблозі досвідом щодо інсайтів та винаходів в галузі обслуговування клієнтів контактним центром. В каналі фахівці висвітлюють теми сучасних трендів у галузі контактних центрів.

У першому ролику блогу розглядаються перспективи та особливості використання Customer Service і Customer Experience в українських реаліях. Експерти порівнюють роль цих популярних явищ в Україні та інших країнах Європи.

Тетяна Слободянюк, Генеральний директор, і Юлія Петроченко, Операційний директор Global Bilgi, діляться глобальними цифрами, які стосуються обслуговування клієнтів за допомогою контактного центру, висвітлюють тему продажів, які проходять через службу підтримки, а також обговорюють актуальність тренда омніканальності.

«Такі незрозумілі для багатьох ще декілька років тому поняття як Customer Service і Customer Experience стають невід’ємною частиною бізнесу і все більш ґрунтовно входять у наше життя. На відміну від корпоративних контакт-центрів, аутсорсингові компанії мають можливість на практиці оцінити проникнення цих понять в різні сектори економіки і допомогти поглянути на роль сервісу для бізнесу з декількох позицій», – каже Тетяна Слободянюк.

У ході діалогу керівники обґрунтовують основні тренди і зони розвитку Customer Service: що нового на ринку. Розглядуються питання сервісу «по-українськи» у нових реаліях, обговорюють особливості, можливості і ризики. Також експерти аналізують можливості продажів через контакт-центр, наводять статистику. Запитуваною темою блогу є питання каналів обслуговування, які обирають клієнти для спілкування з бізнесом.

Відеоролик доступний в YouTube-каналі ВАКЦ, та його можна переглянути за посиланням