Контакт-центр Vodafone відзначив 19-річчя Дніпровського майданчика КЦ

Контакт-центр Vodafone відзначив 19-річчя Дніпровського майданчика КЦ

Чи відзначаєте ви святкові події у ваших контакт-центрах? Дозволяєте та спонукаєте працівників знаходити розраду та відволікатися, жити далі та знаходити сенси в чомусь простому та життєвому?

20 квітня 2023 контактний центр (КЦ) Vodafone в Дніпрі відзначив дев’ятнадцяту річницю з дня створення локації. Дев’ятнадцятий рік існування майданчика пройшов з випробуваннями воєнного часу. Підрозділ не тільки витримав виклики у складних умовах роботи, а й суттєво збагатив інструментарій ефективного управління в галузі обслуговування клієнтів та мотивації співробітників.

Так, обставини воєнного часу накладають відчутний відбиток як на щоденну роботу фахівців, так і на сталі традиції проведення факультативних та урочистих заходів. Традиційні яскраві святкування, які завжди були візитівкою КЦ Vodafone, цього року були трансформовані в заходи подолання стресу та програми підтримки героїчних українських захисників. Фахівці контакт-центру вважають такий підхід потужною мотивацією, оскільки долучаються до наближення перемоги доступними для них способами.

Серед особливих заходів з нагоди дня народження Дніпровського майданчика – тематична вікторина «Є питання» з пізнання цікавих особливостей роботи в контакт-центрі від колег Львівського КЦ Vodafone. Про подробиці проведення Дня народження Дніпровського КЦ та інших мотиваційних заходів розповідає керівник Львівського майданчика Олена Чурсіна:

«Ми намагаємося пом’якшити стресовий чинник та втому, що мають щоденний впив на наших відважних працівників, які ні на хвилину не зупинили обслуговування клієнтів від дня повномасштабного вторгнення ворога. Дніпро – це локація, яка знаходиться під постійним ризиком ворожих атак – при цьому наші фахівці, як і завжди, тримають першокласний рівень обслуговування. Це свідчить про високу майстерність і сталу кваліфікацію. Окрім локальних заходів на самому майданчику ми, львів’яни, провели онлайн-вікторину «Є питання» для наших дніпровських колег. У підготовці до заходу зробили опитування ста співробітників двох корпоративних майданчиків, задавши їм 50 коротких питань, забравши цікаву статистику не на професійні тематики, що завжди добре заходить нашому молодому колективу. Інтелектуальні батли та битви в настолки, систематичні щотижневі спортивні онлайн-активності під час яких ми активно фандрейзимо на потреби колег, що в ЗСУ, гейміфіковані майстер-класи, локальні подорожі областю, тематичні SMM-активності тощо, – в такий та інші подібні способи ми намагаємося відволікати співробітників від тиску та стресу, створюючи для них позитивний контент та час для спільних зустрічей та спілкування. Все це сприяє збереженню психологічного здоров’я, сприяє налагодженню соціальних зв’язків у молоді, особистісному розвитку та вихованню соціальної свідомості у працівників».

В межах розвиваючих заходів ВАКЦ Олена Чурсіна вже готує підбірку інсайтів з антистресової адаптації персоналу контактних центрів, які зарекомендували себе як дієвий інструмент мотивації і підтримки психологічних станів персоналу клієнтського обслуговування в складних умовах війни. Методика і наповнення таких заходів психологічної підтримки може стати в нагоді для всіх учасників галузі, чиї працівники сьогодні перебувають «на передовій з клієнтами». Це наш буденний економічний фронт, яким ми сприяємо наближенню Перемоги.