На День відкритих дверей запрошує аутсорсинговий контакт-центр Телеконтакт

На День відкритих дверей запрошує аутсорсинговий контакт-центр Телеконтакт

25 березня 2022 колективний член ВАКЦ аутсорсинговий контакт-центр Телеконтакт проводить день відкритих дверей, аби представники галузі контактних центрів могли познайомитися із досягненнями та успішними практиками компанії. Захід відбудеться в головному офісі компанії в місті Житомир.

На зустрічі фахові представники Телеконтакт планують представити учасникам заходу реальні кейси, які допомогли компанії розвинути процеси управління контактним центром відповідно викликів сучасних обставин ведення бізнесу. Зокрема фахівці запропонують долучитися до розвитку навичок ефективної роботи з віддаленими командами. Планується також зосередитися на інструментах зменшення плинності кадрів та навчання за допомогою геймифікації.

Експерти вважають, що вдосконалення операційного складу контактного центру не має сенсу без розвитку ключового персоналу. Тому на заході буде також представлено, як можна перезапустити атестацію адміністративного персоналу.

Вартість участі у Дні відкритих дверей складає 450 грн. Для членів ВАКЦ і також при бронюванні Early birds – вартість участі – 400 грн. Учасникам буде надано трансфер до місця проведення заходу. Реєстрація доступна за посиланням – заповнюйте анкету та дізнавайтесь більше про майбутній важливий захід.