Рада ВАКЦ підсумовує річні звершення та вітає з Новим роком

Рада ВАКЦ підсумовує річні звершення та вітає з Новим роком

21 грудня Рада ВАКЦ провела підсумкову робочу нараду. Традиційно передноворічну зустріч Рада ВАКЦ присвячує підведенню досягнень за 2021 рік та обговоренню планів на Новий 2022 рік.

У зустрічі взяли участь Тетяна Шалига, президент ВАКЦ, Христина Фоміна, керівниця Комітету навчання та розвитку, Андрій Денискин, керівник Комітету аутсорсингових контактних центрів, Анна Падалка, керівниця Дослідницького комітету, Андрій Чуранов, керівник Комітету стандартизації та сертифікації, Ніна Марцин, керівниця Комітету корпоративних контактних центрів. Щільний графік нарад та відряджень не став перепоною для теплої зустрічі однодумців професійної спільноти. Члени Ради провели захід в міксовому форматі – довго очікуваний офлайн і динамічний онлайн для колег, які подорожують Україною з робочими візитами.

Експерти зазначили, що технології та формати дозволяють сьогодні ділитися натхненною атмосферою, планами та ідеями без обмежень по відстані та часу. Експерти підсумували, що за 2021 рік були засновані колаборації з стратегічними партнерами – Асоціаціями та колективними членами, з якими спільнота зможе впроваджувати потужні стратегічні зміни на ринку контактних центрів. Велику увагу було приділено обговоренню законодавчих ініціатив ВАКЦ у сфері клієнтського обслуговування, розвитку інтерактивних освітніх програми, розширенню дослідницьких проектів.

Вже одинадцятий рік поспіль ВАКЦ продовжує об’єднувати експертну спільноту, підтримує та зміцнює цінності турботи про клієнтів, високі стандарти та сприяє розвитку необмежених технологічних перспектив у галузі клієнтських технологій. Рада ВАКЦ відеозверненням вітає з Новим 2022 роком! Бажаємо професійних та особистих успіхів, творчого натхнення, миру і злагоди кожній родині!