Сервіс-дизайн стає ключовим інструментом визначення бізнес-стратегій

Сервіс-дизайн стає ключовим інструментом визначення бізнес-стратегій

Є безліч важливих бізнес-задач, які допомагає вирішити сервіс-дизайн. Методологія в Україні лише набирає обертів, однак у великих та відомих корпораціях жодне стратегічне рішення не приймається без сервіс-дизайнерів.

Наприклад, ви плануєте запуск нового продукту або проекту, та хочете переконатися, що продукт підійде вашій цільовій аудиторії. Або ви хочете стати «Брендом №1» у своїй галузі та не знаєте, які кроки для цього потрібно зробити. Або ви хочете отримати статус «клієнтоорієнтованої компанії» (і щоб це про вас сказали ваші клієнти). Або…

Глобальний дослідницький холдинг 4Service Group розробили практичний воркшоп Основи сервіс-дизайну, де зібрали найкращих спікерів, фасилітаторів та експертів DesignThinkers Academy (Amsterdam).

_____________________________________

Воркшоп Основи сервіс-дизайну це:

  • 4 модулі, 2 тижні, 7 онлайн-сесій
  • на воркшопі ви будете працювати з конкретним кейсом з вашої практики (не просто теорія — після воркшопу у вас буде готове рішення до впровадження вашої бізнес-задачі)
  • тільки на воркшопі в травні! Одну із сесій проведе запрошений спікер Tim Schuurman – співзасновник DesignThinkers Academy (Amsterdam)
  • карти, анкети, добірки книг та відео — це лише частина інструментів, які ви отримаєте після курсу

Запрошуємо вас дізнатися більше про воркшоп та скористатися ранньою ціною – знижкою 60Euro по промокоду ВАКЦ (при реєстрації до 28 квітня). Реєстрація доступна за посиланням