Суспільство і бізнес в реаліях війни. ВАКЦ провела інтерактивну панель

Суспільство і бізнес в реаліях війни. ВАКЦ провела інтерактивну панель

25 травня ВАКЦ провела першу відкриту подію з часу настання війни в Україні. В інтерактивній двогодинній дискусії запрошені обговорювали наслідки і виклики у темі «Суспільство і бізнес в реаліях війни». В заході взяли участь понад тридцять представників різних професій компаній та соціальних статусів. Головне, що об’єднало учасників – це небайдужість до ситуації та прагнення якнайшвидшого відновлення України.

Темами для обговорення стали питання, за які голосували учасники при реєстрації на подію. Серед них обговорювали, які страхи виникли під час війни, як подолати стрес від постійного відчуття загрози життю власного та близьких. Понад половини учасників (53%) відзначили, що найбільш стурбовані відчуттям неминучості та прагнуть винайти, як планувати свою діяльність в умовах невизначеності навіть на найближчий день. В дискусії була піднята тема почуття провини для тих, хто змушений був поїхати та залишити своїх родичів.

Багатьох учасників також хвилює тема змушеного безробіття. Адже ринок праці об’єктивно зміниться, та активні українці опікуються тим, як не опинитися бездіяльним. Обговорюючи тему конфліктів через різницю у політичних поглядах, відзначили, що інструменти пропаганди часом унеможливлюють подолання конфліктів навіть серед близьких родичів. Утім всі учасники зійшлися в думці, що випробування, з якими стикнулися українці, відродило хвилю патріотичних настроїв та створення нової історії і самобутньої культури.

Інтерактивний захід професійної спільноти провели в форматі «без погонів»: не має значення ваш фаховий досвід та місце роботи. Учасники щиро ділилися власними історіями, переживаннями та порадами. Підсумовуючи результати і враження від події, багато хто визнали, що саме таких відвертих розмов без прикрас та формальностей не вистачає сьогодні людям, аби гармонізувати себе зсередини і винайти сили впевнено рухатися до перемоги. Тож ВАКЦ планує продовжити марафон обговорення тем «воєнного будення», прагнучі здолати всі виклики та вітати вільне українське майбутнє!