Телеконтакт провів тренінг з підвищення навичок тренерів

Телеконтакт провів тренінг з підвищення навичок тренерів

Креативні люди, створюють креативні ідеї. В їх числі – компанія Telecontact.ua, яка 3 та 4 червня провела перший відкритий «Тренінг для Тренерів». В компанії відзначають, що продовжуватимуть проводити тренінг за даною тематикою через актуальність піднятих питань.

Учасниками заходу стали представники відомих компаній, в яких піклуються про розвиток та навчання персоналу. Протягом двох днів було вивчено досить багато цікавого матеріалу. Розібрані найбільш важливі теми для тренерів, серед яких:

  • структурування інформації для легкого засвоєння учасниками,
  • робота з конфліктними учасниками,
  • правила подачі зворотного зв’язку,
  • невербальні техніки,
  • обмін досвідом між колегами та інше.

Завдяки структурованому плану навчання, ретельній підготовці, професійності тренера і, звичайно ж, активності учасників, тренінг пройшов на високому рівні та отримав численні позитивні відгуки від учасників.

За результатами навчального заходу учасники отримали нові знання, знайомства, змогли  обмінятися досвідом та поділитися ідеями з модернізації внутрішнього навчання.

Оскільки кількість місць була набагато менше, ніж бажаючих, компанія Telecontact.ua планує і в майбутньому проводити навчальні заходи з тематики розвитку компетенцій корпоративних тренерів.