Фото-марафон #ВАКЦцеУкраїна – привітання до Дня незалежності України

Фото-марафон #ВАКЦцеУкраїна – привітання до Дня незалежності України

До Дня незалежності України ВАКЦ ініціювала проведення Фото-марафону, присвяченого висвітленню яскравих та різнобарвних історій на фоні мальовничих куточків України. Учасники Фото-марафону, спільнота галузі контактних центрів зможе взяти участь у конкурсі та привітати нашу країну-іменинницю за допомогою фото в соцмережі Facebook.

На думку експертів ВАКЦ, контактні центри є по всій Україні і чудово об’єднати творчі здобутки фахівців професійної спільноти, аби відзначити свято разом та підкреслити красиву, талановиту, різнобарвну Україну. На Конкурс можна подавати фото з робочого місця, або кольорові емоції – фото може бути різним і не обов’язково пов’язане з фаховою галуззю контактних центрів.

Щоб прийняти участь у Фото-марафоні необхідно зробити фото в будь-якій точці України, розмістити його на своїй сторінці Facebook з хештегом “#ВАКЦцеУкраїна”, тегнути Сторінку ВАКЦ в Facebook. Переможця визначатиме спільнота фахівців контактних центрів за кількістю вподобань фото з хештегом #ВАКЦцеУкраїна. Переможець отримає цікавий приз, та ми зможемо представити найкраще конкурсне фото на ресурсах ВАКЦ.

В конкурсі Фото-марафон ВАКЦ продовжує єднати експертів галузі, прогресивну молодь і активних представників професійної спільноти. “За 30 років незалежності наша Україна розквітає та красиво змінюється. Так, є виклики, вони серйозні і вимагають свідомості, волі і рішучості. Але Україна безумовно йде вперед, долає перешкоди і збагачується цінним досвідом. Талановита прогресивна молодь, кваліфіковані фахівці, небайдужі українці – це той фундамент і найбільше багатство, яке рухає нашу Україну до успіху»,  – ділиться міркуваннями Тетяна Шалига, президент ВАКЦ. Також привітання доступне за посиланням.