Хто несе відповідальність за безпеку клієнтських даних

Хто несе відповідальність за безпеку клієнтських даних

8 липня 2021 року ВАКЦ на Круглому столі експерти ВАКЦ та Digital Ukraine обговорюватимуть нові тенденції та обставин навколо питання безпеки персональних та зокрема клієнтських даних. Тема  набуває гостроти в контексті впровадження змін у законодавстві про персональні данні. ВАКЦ продовжує знайомити зі спікерами заходу.

Експертка Лілія Ржеутська, тренерка бізнес-школи SCALE, журналістка Deutsche Welle говоритиме на тему Безпеки інформації у віртуальному просторі соціальних мереж. На тлі розвитку соціальних мереж та нових каналів комунікації бізнес та суспільство отримують нові можливості поширення інформації, та водночас із тим компанії та їхні клієнти стикнулися з новими загрозами щодо персональної інформації.

Серед питань, які пані Ржеутська підніматиме у своєму виступі, вона також говоритиме про чутливу тему відповідальності, яка виникає при використанні клієнтськими даними. «Компанії створюють сторінки в соцмережах, спільноти, маркетплейси, групи у месенджерах, які пропонують клієнтам зареєструватися за онлайн-форуми, надсилаючи свої персональні дані через спеціальні форми, приймають замовлення за допомогою ботів. Та хто і як насправді збирає, моніторить і відповідає за збереження даних ваших клієнтів?» – наголошує експертка. Фахівець пропонуватиме до обговорення проблему інформаційних війн, яка у тому числі широко використовується як інструмент конкурентного впливу.

На заході також виступатимуть Олена Колченогова (президент Digital Ukraine), Ольга Савкевич (Водафон), Оксана Округ (Райффайзен Банк), Олена Антоненко (Урядовий контактний центр), Ірина Артищук (розробник ЕЦП «Автор») та інші експерти. До участі у заході запрошуються всі фахівці галузі контактних центрі в та обслуговування клієнтів. Зареєструватися для участі в онлайн-конференції можна за посиланням.