Як змінилися українці в професії та в житті. ВАКЦ запрошує обговорити проблеми воєнного будення

Як змінилися українці в професії та в житті. ВАКЦ запрошує обговорити проблеми воєнного будення

25 травня ВАКЦ проводить інтерактивну панель «Суспільство і бізнес в реаліях війни». Учасники заходу будуть ділитися своїм баченням впливу подій військової агресії на суспільне та професійне життя українців. До участі в дискусії зможуть долучитися всі, хто відчуває, як зміна парадигм життя українців впливатимуть на розбудову майбутнього та відтворення післявоєнної України.

Війна перевертає Піраміду Маслоу догори дном у системі пріоритетів. Протягом двох місяців жахливої реальності, спровокованої військовим нападом агресора, українська спільнота і кожен громадянин особисто відчули безповоротну трансформацію у всіх без виключення галузях життя. Питання особистої ефективності, балансу життя та роботи, професійного зростання та амбітних досягнень – заміщуються питаннями ціни життя,  убезпечення близьких, побоювання втрати даху над головою та вимушеної втрати роботи. На порядок денний вийшли питання незалежності і свободи, патріотизму і зради, ставлення релігії до окремих аспектів відношення жертви і ворога, місійної поведінки волонтерів та ціни героїзму. Українці змінилися докорінно, і саме такі нео-українці будуть відновлювати Україну після перемоги.

«Сьогодні ВАКЦ усвідомлює необхідність виходу за межі традиційної професійної дискусії. Адже зміни, які відбуваються в кожному з нас неминучо впливатимуть на характер взаємодії у суспільстві як на пересічному рівні, так і в системі спілкування надавачів послуг зі споживачами. Змінюється попит на інформацію, чинник стресу виходить на перший план, оновлюється суттєво контент і контекст запитів, загострюється попит на емпатію, фактор ефективності набуває нових ознак – тактовності та вчасності. Утворюватимуться нові галузі, а ті, у яких ми набули певного експертного рівня – змінюватимуть своє обличчя. Тому дуже корисно пізнавати один одного заново, аби адаптація свідомості і готовність до процесів післявоєнного відновлення відбувалася послідовно і злагоджено», – коментує мету дискусії Тетяна Шалига, президент ВАКЦ.

ВАКЦ запрошує до участі у заході небайдужих українців різних професій та будь-якої занятості, тих, хто має власні історії, спостереження чи поради щодо викликів на тернистому шляху до свободи в Україні. Жодних умов чи обмежень для учасників заходу не передбачено. Панельна дискусія проводиться онлайн з 15:00 до 17:00. Для участі необхідно зареєструватися за посиланням. У нас спільний фронт – тож об’єднуємося та разом рухаємося до Перемоги!