21 червня 2022 відбудеться щорічний З’їзд ВАКЦ

21 червня 2022 відбудеться щорічний З’їзд ВАКЦ

21 червня 2022 року ВАКЦ проводить щорічний З’їзд членів Асоціації. Це зібрання стане тринадцятим  із дня заснування ВАКЦ. В цьому році початок події заплановано на 16:00. Аби всі учасники Асоціації змогли долучитися до заходи, цьогорічна подія організована в форматі онлайн.

До участі у З’їзді приєднаються члени ВАКЦ та проведуть обговорення щодо розвитку напрямів роботи Асоціації в нових умовах викликів сьогодення. Традиційно на З’їзді ВАКЦ керівники комітетів розповідатимуть про досягнення попереднього періоду та поділяться планами на майбутнє. Учасники заходу зможуть обговорити питання розвитку галузі обслуговування клієнтів та започаткування нових проектів.

На сьогоднішній день у складі ВАКЦ постійно працюють такі профільні комітети:

  • Регуляторний комітет – опрацьовує законодавчі та методологічні аспекти роботи в галузі контактних центрів
  • Комітет стандартизації та сертифікації – зосереджений на вдосконаленні стандартів якості та принципах ефективного операційного управління в контактних центрах.
  • Комітет навчання та розвитку – забезпечує систему освітніх, навчальних та просвітницьких заходів задля підвищення рівня кваліфікації фахівців, задіяних в галузі.
  • Дослідницький комітет – спеціалізується на проведенні опитувань та різноформатних досліджень з метою аналізу трендів та прогнозування чинників розвитку галузі клієнтського обслуговування.
  • Комітет державних інформаційних центрів – працює над гармонізацією та вдосконаленням системи опрацювання звернень населення інститутами державного підпорядкування.
  • Маркетинговий комітет – забезпечує інформаційно-контентну роботу ВАКЦ.
  • Комітет аутсорисингових контактних центрів – сприяє розвитку аутсорсингових контактних центрів через популяризацію їх послуг та створення комунікативних площадок компаній з їхніми замовниками.
  • Комітет інформаційних технологій – зосереджений на питаннях популяризації інноваційних технічних рішень для контактних центрів на ринку послуг, а також поінформованості бізнесу про інновації в галузі ІТ та їх перевагах для оптимізації і розвитку комунікацій з масовими клієнтами.

До роботи комітетів може приєднатись кожен член ВАКЦ. Для участі у З’їзді ВАКЦ необхідно зареєструватись за посиланням