Global Bilgi розповість про інноваційні інструменти управління якістю на проекті

Global Bilgi розповість про інноваційні інструменти управління якістю на проекті

10 червня в 16:00 за Київським часом компанія Global Bilgi проведе безкоштовний вебінар на тему: «Інноваційні інструменти управління якістю на проекті». Основний фокус вебінару буде спрямований на розгляд ефективних інструментів, які допомагають керувати якістю на проекті в віддаленому режимі.

Спікери вебінару – Алла Головко, керівник проекту та Ксенія Старченко, керівник команди. Алла приєдналася до компанії Global Bilgi, зайнявши позицію керівника проекту. Алла відповідає за роботу декількох відомих проектів міжнародних компаній. Займається оптимізацією і впровадженням інновацій, які дозволяють з високим пріоритетом і якісніше обслуговувати абонентів в контактному центрі. Починаючи з грудня 2015 року, Ксенія працювала оператором контактного центру, а через півтора року зайняла позицію Керівника групи на міжнародному проекті. В обов’язки Ксенії входить управління якістю проекту як керівника команди якості.

На вебінарі мова піде про побудову роботи команди якості, основні завдання та взаємодії з агентами, а також спікери поділяться інструментами, які допомагають агентам досягати високих показників якості на проекті. Ключові теми, які будуть проаналізовані в ході вебінару:

  • Структура проекту. Якість – один з головних KPI;
  • Критерії листа оцінки і способи оцінювання дзвінків в системі;
  • База знань, яка завжди під рукою і зручна агентам;
  • Інструменти залучення агентів в поліпшенні якості проекту.

Захід буде цікавим операційним і проектним менеджерам, керівникам контактних центрів, керівникам груп, тренерам і співробітникам відділу якості.

Дата вебінару – 10 червень 2021р.

Час проведення – 16:00 за Київським часом (UTC + 02: 00)

Тривалість – 60 хв.

Обов’язкова попередня реєстрація до кінця дня 9 червня 2021р.

Реєстрація доступна за посиланням: за посиланням