StudyRun – про ефективне та інтерактивне навчання в Online

StudyRun – про ефективне та інтерактивне навчання в Online

16 листопада марафон ВАКЦ StudyRun представляє невичерпну тему навчання персоналу контактного центру, яка за часів карантинних обставин зазнала значної трансформації. Про ефективне та інтерактивне навчання розповідатиме Олег Солодяк, тренер з багаторічним досвідом підбору, наставництва, та розвитку фахівців у контактних центрах.

За десятирічний шлях тренерської роботи Олег розвинув програми навчання в напрямах Soft-skills, Sales, Leadership, Learning & Development. Авторству тренера також належать навчальні програми для школи TeensTwins (підприємництво та лідерство для підлітків).

Учасники вебінару StudyRun дізнаються, як змінився світ навчання за останні пару років, проаналізують, яким чином це вплинуло на психологію учасників навчальних заходів та тренерів. На заході планується дослідити, яких нових правил проведення навчання мають дотримуватися сторони при переведенні навчання в онлайні (Чек-ліст). Також учасники навчатимуться, як втримати увагу і не втрати терпіння під час довготривалих навчальних сесій.

Тренер Олег Солодяк готових поділитися інструментами топ-10, які дозволять досягати максимальної ефективності в процесах навчання за допомогою різних інтерактивних методів проведення. Реєструйтеся на марафон ВАКЦ StudyRun за посиланням, не втрачайте можливості дізнатися про нові підходи у процесах навчання персоналу контактних центрів.

Коли: 16.11.21 з 16:00-18:00

Де: Зум-конференція

Скільки коштує: тільки ваш гарний настрій та жага до знань🙂

Тема перша: «Ефективне та інтерактивне навчання в Online».

Спікер: Олег Солодяк