ВАКЦ представить тренди контактних центрів на конференції ВІТ

ВАКЦ представить тренди контактних центрів на конференції ВІТ

4 березня 2021 року ВАКЦ представить тематичну панель про контактних центрах на BIT-online конференції. У сесії “Сучасні контакт-центри – нові реалії” представники ринку контактних центрів розкажуть про нові виклики і трансформаціях в галузі, викликаних останніми глобальними змінами в суспільстві, економіці і бізнесі зокрема.

Панель буде представлена ​​технологічними новинками і демонстрацією світових і українських трендів останнього року. Експерти представлять, як гейміфікація змінює підходи до навчання, паблік-заходів і масових сервісів, розкажуть про те, як змінився клієнтський досвід і клієнтські очікування у світі. Організатори вибирають онлайн формат Конференції, що дозволить учасникам обговорювати практичні кейси в інтерактивних дискусіях.

“Сьогоднішні реалії вимагають він нас бути гнучкими і мобільними в плані виявлення і передачі нового досвіду між фахівцями галузі клієнтського обслуговування. У роботі з клієнтами – онлайн-формати і технології, які ще вчора були лише додатковою конкурентною перевагою – сьогодні стали нагальною потребою, без якої не виживе ні бізнес, ні окремо взятий експерт. Тому ми завжди підтримуємо колаборації, на яких представники ринку можуть ділитися новим отриманим досвідом “, – коментує актуальність заходу Тетяна Шалига, президент ВАКЦ.

Конференція буде проводитися онлайн, і тому всі бажаючі учасники ринку зможуть приєднатися до заходу, не порушуючи карантинного режиму і без будь-якого ризику здоров’ю. Реєстрація на Конференцію вже відкрита доступна за посиланням